Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

4 квітня Геннадій Пліс візьме участь у Першому Фінансовому Ярмарку в «Українському домі»

(подію завершено)

04
квітня вівторок
час проведення 10:00
вул. Хрещатик, 2, НЦДКС «Український дім»

4 квітня о 10:00 перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс візьме участь у Першому Фінансовому Ярмарку, який відбудеться в «Українському домі». Також він підпише Угоду про співпрацю між Київською міською державною адміністрацією та Німецько-Українським фондом.

Захід включатиме офіційну церемонію відкриття Фінансового Ярмарку за участю Голови Національного банку України Валерії Гонтаревої, першого віце-прем’єр-міністра України Степана Кубіва, офіційного представника банку Kreditanstalt für Wiederaufbau та керівництва Німецько-Українського Фонду. У заході також візьмуть участь представники Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, міжнародних організацій та інституцій, що сприяють розвитку української економіки, такі як Європейська комісія, Європейський банк реконструкції та розвитку, фінансових установ, що долучилися до програми підтримки малого та середнього бізнесу, мають власні програми підтримки, представників українського малого й середнього бізнесу та бізнес об’єднань.

Початок офіційної частини о 10:00, реєстрація з 9:00.

 

Місце проведення: вул. Хрещатик, 2, НЦДКС «Український дім»

 

Телефони для акредитації представників ЗМІ: (044) 202 74 61, 202 74 54

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected] (у темі листа обов’язково зазначити назву події)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]