Версія для людей із вадами зору

5-6 січня у Театрі на Подолі відбудеться прем’єра вистави-казки для дітей та дорослих «Пан Лампа»

(подію завершено)

05
січня субота
06
січня неділя
час проведення 12:00

5 та 6 січня о 12:00 у Театрі на Подолі за підтримки Польського інституту в Києві відбудеться прем’єра вистави-казки для дітей та дорослих «Пан Лампа».

За інформацією Департаменту культури, ця казка побудована з 10 коротких новел. Разом із дідусем та його онучкою глядач зустріне дивакуватих персонажів, потрапить у світ дитячих фантазій, страхів, викликів та перемог, а у фіналі відчує просту істину: коли ділишся своїм внутрішнім світлом, його лише більшає.

Вистава триватиме на новій сцені, де, всупереч традиціям, розташують глядацькі місця, оскільки відвідувачів залучать до гри.

Режисер-постановник вистави: Дмитро Захоженко. У ролях: Олександр Клаунінг, Олександр Данильченко, Костянтин Темляк, Юлія Шевченко, Світлана Телеглова, Кирило Карпук, Катерина Вайвала.

Місце проведення: Андріївський узвіз, 20-Б, зал Ігоря Славинського.

Більш детальна інформаціяза посиланням

Акредитація представників ЗМІ за посиланням або на електронну адресу: olgausachova97@gmail.com.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua