Версія для людей із вадами зору

6 березня Петро Пантелеєв проінспектує міську оранжерею КП УЗН Дніпровського району

(подію завершено)

06
березня понеділок
час проведення 12:00
просп. Визволителів, 6

6 березня о 12:00 заступник голови КМДА Петро Пантелеєв і генеральний директор КО «Київзеленбуд» Михайло Наконечний проінспектують міську оранжерею КП УЗН Дніпровського району.

У рамках заходу для представників ЗМІ відбудеться прес-тур із оглядовою екскурсією.

За Стратегією розвитку КО «Київзеленбуд» на 2017-2021 роки, цьогоріч працівники комунального об’єднання висадять понад 13 млн квітів. Ця кількість є рекордною за останні роки.

Окрім цього, планується поступове збільшення відсотку вирощування багаторічних рослин замість однорічних і запровадження вирощування злакових декоративних трав. Усе це позначиться на клумбах міста, сприятиме продовженню ландшафтного оформлення квітників і заощадить кошти. Зазначимо, що за господарські кошти від продажу тюльпанів влаштовують арт-інсталяції і відновлюють насадження чи елементи благоустрою після вандалізму.

 

Місце проведення: просп. Визволителів, 6КП УЗН Дніпровського району

 

Акредитація представників ЗМІ за тел.‎: (099) 231 38 12

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua