Версія для людей із вадами зору

6 березня відбудеться прес-брифінг керівництва КМДА з поточних питань життєдіяльності міста

(подію завершено)

06
березня понеділок
час проведення 11:00
вул. Хрещатик, 36

У понеділок, 6 березня 2017 року, об 11:00 відбудеться прес-брифінг керівництва Київської міської державної адміністрації.

Спікери:

-       керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко;

-       директор Департаменту містобудування та архітектури – Головний архітектор міста Києва Олександр Свистунов;

 

Під час прес-брифінгу представники засобів масової інформації зможуть отримати фахові коментарі керівництва міста, почути офіційну позицію КМДА з нагальних питань, поставити інші запитання, що стосуються життєдіяльності Києва.

Також передбачено онлайн-трансляцію брифінгу на YouTube каналі міської  держадміністрації 

Увага! Прохання до представників ЗМІ: для отримання більш точних і повних відповідей на питання просимо надсилати їх на електронну пошту: uizdpi@gmail.com із приміткою: «Питання на брифінг», зазначивши назву ЗМІ (не пізніше 11:00 неділі 5 березня 2017 року).

 

Адреса місця проведення: вул. Хрещатик, 36, 4-й поверх, прес-хол сесійної зали Київради

 

Телефони для акредитації представників ЗМІ: (044) 202 74 61, 202 74 54

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: uizdpi@gmail.com (у темі листа обов’язково зазначити назву події) або СМС на номер (093) 811 29 97

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua