Версія для людей із вадами зору

6 червня о 10:45 відбудеться брифінг із теми: «Врегулювання ситуації з НАК «Нафтогаз України» щодо подачі гарячої води киянам»

(подію завершено)

06
червня середа
час проведення 10:45

6 червня о 10:45 відбудеться брифінг щодо врегулювання ситуації із НАК «Нафтогаз України», яка відмовляється укладати угоду на постачання енергоносіїв столиці. Представники міської влади озвучать шляхи розв’язання проблеми. Також окреслять варіанти вирішення питання заборгованості ПАТ «Київенерго» за спожитий газ у контексті завершення угоди з містом.

У заході візьмуть участь:

Володимир Прокопів – заступник міського голови – секретар Київради;

Андрій Странніков – голова постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, голова фракції «Солідарність» у Київраді;

Дмитро Білоцерковець – радник Київського міського голови з питань благоустрою, народний депутат України.

Нагадаємо, НАК «Нафтогаз України» повідомила про відмову укладання угоди на постачання природного газу комунальній компанії «Київтеплоенерго», доки та не оплатить борги свого попередника – ПАТ «Київенерго». У результаті столиця опинилися без гарячої води.

Місце проведення: м. Київ, вулиця Хрещатик, 36, 4-й поверх.

Акредитація ЗМІ триває до 10:00 6 червня за телефоном: 202-76-95.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua