Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

6 жовтня у «Київській фортеці» відбудеться фестиваль учнівської молоді «Патріотичний Non-Stop»

(подію завершено)

06
жовтня субота
час проведення 11:00 — 16:00

6 жовтня із 11:00 до 16:00 на території Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця» відбудеться національно-патріотичний фестиваль учнівської молоді Києва «Патріотичний Non-Stop», присвячений Дню Захисника України. Про це повідомили у Департаменті освіти і науки.

У програмі фестивалю: майстер-класи, показові виступи, концертна програма, робота комплексних туристсько-спортивних та краєзнавчих майданчиків, презентаційних майданчиків національно-патріотичних громадських організацій.

Учасникам заходу, яких очікується близько 500, продемонструють показові виступи з козацькою зброєю, національного виду спорту «Хортингу», військового впоряду та тактичні дії бойового відділення.

До участі у фестивалі запрошуються організовані групи учнів закладів загальної середньої, професійно-технічної освіти та вихованців позашкільних закладів освіти.

Організатори заходу: комунальний позашкільний навчальний заклад «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» за підтримки Департаменту освіти і науки.

 

Місце проведення: вул. Госпітальна, 24-А, Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця».

Контактна особа: Примаченко Дмитро (063-697-23-54).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]