Версія для людей із вадами зору

9 жовтня відбудеться урочистий запуск проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» у Подільському районі Києва

(подію завершено)

09
жовтня вівторок
час проведення 16:00 — 21:00

У вівторок, 9 жовтня, о 16:00 у приміщенні креативного простору «IZONE» за участю керівництва КМДА відбудеться дискусія щодо старту та подальшої реалізації проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» у Подільському районі Києва.

У Подільському районі проект виконується у співпраці з Київською міською державною адміністрацією. До наступної осені міждисциплінарна робоча група у складі представників усіх департаментів КМДА та українських експертів під керівництвом ментора проекту Катаріни Георге розроблять концепцію інтегрованого розвитку для Подільського району Києва. Одне із ключових завдань у рамках реалізації проекту – максимальна участь жителів.

Відбудеться панельна дискусія щодо методів інтегрованого міського планування та запланованих заходів із залученням мешканців району.

У заході візьмуть участь керівництво КМДА, делегація з міста-побратима Лейпцига (Німеччина), представники GIZ, Посольства Німеччини в Україні та Міністерства регіонального розвитку України.

Запланована панельна дискусія про досвід реалізації проекту в інших українських містах, роз’яснення поняття інтегрованого підходу у містоплануванні та обговорення подальшої співпраці за участі громадськості.

Також буде відкрито виставку, присвячену кращому досвіду застосування інструментів інтегрованого міського розвитку в Україні.

 

Організатори заходу: КМДА та Integrated Urban Development in Ukraine.

Дата й час: 9 жовтня, 16:00-21:00.

Місце проведення: вул. Набережно-Лугова, 8, 1-й поверх, креативний простір «IZONE».

Обов’язкова акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26.

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: uizdpi@gmail.com (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Для участі у події представників громадських організацій необхідно пройти онлайн-реєстрацію за посиланнямhttps://goo.gl/Mzg6mR 

Довідково.

Проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» діє з 2016 року в Чернівцях, Вінниці, Житомирі та Полтаві. У 2018 році до проекту приєдналися Київ (Подільський район) та Львів. Виконавцем проекту є німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH», а фінансують його Уряди Німеччини та Швейцарії.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua