Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

8 лютого за участю Миколи Поворозника в Центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю відбудеться День відкритих дверей

(подію завершено)

08
лютого середа
час проведення 14:00
вул. Олени Теліги, 37Г

8 лютого о 14:00 заступник голови КМДА Миколи Поворозника візьме участь у Дні відкритих дверей, який відбудеться в Київському Центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю.

У заході також візьмуть участь представники громадських організацій, батьки дітей із обмеженими можливостями, соціальні та медичні працівники, педагоги.

Під час заходу гості зможуть ознайомитися з діяльністю Центру, методиками реабілітації дітей, роботою фахівців Центру на спеціалізованому сучасному обладнанні та перспективами розвитку установи.

Також заплановано спілкування з персоналом центру, батьками та дітьми, які наразі перебувають на індивідуальній реабілітації у Центрі.

 

Місце проведення: вул. Олени Теліги, 37Г, Київський Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю

                                           

Телефони для акредитації представників ЗМІ: (067) 440 69 85, Віктор Сальков

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]