Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

9 березня відбудеться публічний звіт керівництва Дарницької РДА

(подію завершено)

09
березня четвер
час проведення 10:00
вул. Кошиця, 11

9 березня о 10:00 відбудеться публічний звіт виконуючого обов’язки голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Василя Лозового.

У заході також візьмуть участь: заступник голови з гуманітарних питань Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Петро Захарченко, керівник апарату Дарницької РДА Олег Кучук, начальник фінансового управління Дарницької РДА Лариса Комишник.

Під час заходу презентують інформацію про виконані завдання, їхні результати, про виконання бюджетних показників бюджету міста Києва за 2016 рік, а також розглядатимуть інші питання щодо діяльності Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації у 2016 році.

Наприкінці заходу присутні отримають відповіді на запитання.

 

Місце проведення: вул. Кошиця, 11, актова зала Дарницької РДА (2-й поверх)

 

Контактна особа: Наталія Коляда, (044) 563 65 55, 564 90 19, начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків із громадськістю та ЗМІ

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]