Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

9 березня для водіїв комунальних підприємств столиці відбудуться навчання з надання першої допомоги постраждалим внаслідок ДТП

(подію завершено)

09
березня четвер
час проведення 10:00
вул. Б. Хмельницького, 54

9 березня о 10:00 відбудуться навчання з надання першої допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод для водіїв підприємства «Київдорсервіс» та інших комунальних підприємств міста.

Такі навчання Державне підприємство «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» Міністерства охорони здоров’я України проводитиме вперше. Перед стартом занять відбудеться презентація проекту, в якій візьмуть участь керівники комунальних закладів, які в роботі користуються автотранспортом.

Програма тренінгу включатиме в себе теоретичні та практичні заняття, після яких водії чітко знатимуть, як допомогти постраждалому в разі зупинки серця, кровотечі та шокового стану. Також їм розкажуть, як саме потрібно виймати жертву аварії з автомобіля та протягом скількох хвилин має бути проведена реанімація. В рамках тренінгу водії матимуть змогу не лише зрозуміти важливість навичок із надання першої допомоги, а й власноруч відпрацювати їх на манекенах, що повністю відтворюють людське тіло.

 

Місце проведення: вул. Б. Хмельницького, 54, КП «Київдорсервіс»

 

Акредитація на місці за редакційними посвідченнями

 

Додаткова інформація за телефоном (063) 741 24 26

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]