Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

9 березня відбудеться засідання робочої групи щодо концепції нової редакції Статуту столичної громади

(подію завершено)

09
березня четвер
час проведення 15:00
вул. Хрещатик, 36, каб. № 1017

9 березня о 15:00 відбудеться засідання тимчасової робочої групи щодо напрацювань пропозицій до проекту концепції нової редакції Статуту територіальної громади міста Києва.

Зокрема, під керівництвом заслуженого юриста України, професора кафедри адміністративного, господарського та фінансового права Академії праці, соціальних відносин і туризму Віктора Кравченка відбудеться обговорення розділу ІІ проекту «Межі території громади та її географічне положення» та розділу ІV «Взаємовідносини громади, її органів та посадових осіб з органами державної влади, установами, підприємствами і організаціями та інституціями громадянського суспільства».

Нагадаємо, що проект концепції, графік засідань всіх робочих груп, надані киянами пропозиції та зауваження розміщені на офіційному сайті Департаменту суспільних комунікацій  у соціальній мережі Facebook створена група «Концепція Статуту міста Києва».

Під час засідання триватиме онлайн-трансляція

 

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, каб. № 1017

 

Телефони для акредитації представників ЗМІ: (044) 202 74 61, 202 74 54

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected] (у темі листа обов’язково зазначити назву події)

 

Для безпосередньої участі в обговоренні зазначених розділів проекту концепції слід звернутись у Відділ з питань місцевого самоврядування Департаменту суспільних комунікацій за телефоном (044) 230 92 07

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]