Версія для людей із вадами зору

11 червня відбудеться прес-захід, де презентують нове обладнання з виробництва гіпохлориту на водопровідній насосній станції «Мінська»

(подію завершено)

11
червня четвер
час проведення 11:00 — 12:00

11 червня об 11:00 відбудеться прес-захід для представників ЗМІ, в ході якого буде продемонстроване нове обладнання з виробництва гіпохлориту натрію, який замість рідкого хлору буде застосовуватися для знезараження питної води, що подається киянам.

Учасники:

  • заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв;
  • голова правління – генеральний директор ПрАТ «АК «Київводоканал» Дмитро Новицький;
  • головний інженер департаменту експлуатації водопровідного господарства ПрАТ «АК «Київводоканал» Володимир Костюк;
  • директор управління капітального будівництва ПрАТ «АК «Київводоканал» Антон Буяр.

Місце проведення: водопровідна насосна станція «Мінська» (Мінське шосе, 30).

Необхідна акредитація ЗМІ: через Viber/Telegram/SMS на номер: 099 49 04 966 або e-mail: press@vodokanal.kiev.ua у форматі: назва ЗМІ, ім’я та прізвище журналіста (оператора), контактний номер телефону журналіста.

Довідково.

Водопровідна насосна станція «Мінська» забезпечує питною водою близько 50 тисяч мешканців Оболонського району.

Щорічно у «Київводоканалі» відбувається модернізація декількох насосних станцій, і старі хлораторні замінюються сучасним обладнанням з виробництва гіпохлориту, яке забезпечує точність дозування реагенту та високу якість води, а також гарантує безпеку для персоналу станції. Таким чином модернізовано вже 13 із 14 працюючих насосних станцій.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua