Версія для людей із вадами зору

11 листопада Київ долучиться до турецького свята озеленення: на площі Анкари висадять 25 дерев

(подію завершено)

11
листопада середа
час проведення 10:10

11 листопада о 10:10 відбудеться офіційна церемонія висадження дерев на площі Анкари – на перетині вулиці Сержа Лифаря та проспекту Володимира Маяковського у Деснянському районі.

Як повідомило Управління міжнародних зв’язків, ця подія відбудеться з нагоди турецького свята «Подих майбутнього: національне свято озеленення». Зокрема, висадять 25 дерев – 17 лип і 8 червоних кленів.

Участь в акції візьме керівництво міста, а також Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні Ягмур Ахмет Гюльдере.

Додатково.

У 2019 році Президент Турецької Республіки Реджеп Тайїп Ердоган оголосив про запровадження 11 листопада щорічної турецької події «Подих майбутнього: національне свято озеленення», у рамках якої громадами міст Туреччини висаджуються численні саджанці дерев. Цього року, зважаючи на важливість збереження зелених просторів у світі, турецька влада прийняла рішення поширити таку ініціативу в міжнародному масштабі та запросила до участі 35 інших країн світу, серед яких і Україна.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua