Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

12 березня у столиці презентують новий унікальний гастропродукт «Kyiv Pie»

(подію завершено)

12
березня п'ятниця
час проведення 13:00

12 березня о 13:00 задля популяризації гастрономічного туризму у Києві відбудеться презентація нового унікального гастропродукту «Kyiv Pie». Про це повідомляє Управління туризму та промоцій КМДА.

Команда фахівців вивчала питання, яка ж саме страва може бути типово київською і поєднати традиції та сучасні тренди; бути ресторанною стравою, зручною у доставці, та стрітфудом, а також врахувати смаки та вподобання веганів і вегетаріанців. Кращі кухарі знайшли таке поєднання і презентують його киянам.

Учасники заходу:

  • Марина Радова – начальниця Управління туризму та промоцій КМДА;
  • Олексій Волков – президент Всеукраїнської асоціації гастрономічного туризму, автор путівника «Київ гастрономічній»;
  • Олексій Повторейко – віце-президент Асоціації шеф-кухарів України.

Місце проведення: Дніпровська набережна, 14 (заклад «Наживо»).

Для представників ЗМІ буде організовано трансфер. Автобус чекатиме за адресою: вул. Хрещатик, 36 (біля Туристично-інформаційного центру). Збір представників ЗМІ о 12:00.

Контактна особа: Олександра Малиновська, тел.: 050 621 42 63.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26, 202-74-48.

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected] (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Нагадуємо представникам ЗМІ про необхідність дотримуватися маскового режиму та тримати дистанцію у 1,5 метри із колегами та учасниками заходу.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]