Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

12 лютого для представників медіа розпочнеться курс спеціальної підготовки щодо професійної діяльності журналістів в умовах активних бойових дій

(подію завершено)

12
лютого понеділок

Центр підготовки до національного спротиву КО «Муніципальна охорона» запрошує представників медіа пройти п’ятиденний курс спеціальної підготовки «Особливості професійної діяльності журналістів в умовах активних бойових дій: алгоритми безпекової поведінки».

Підготовку представників медіа забезпечать інструктори КО «Муніципальна охорона», які мають бойовий досвід, за такими напрямами: тактико-спеціальна підготовка в умовах міста та на відкритій місцевості; навички роботи з БпЛА; домедична підготовка (тактична медицина), а також основи інженерної підготовки (базові знання з пересування на замінованих територіях, класифікація мінних боєприпасів, які застосовують окупанти).

Добровольці, які проходитимуть навчання, відпрацюють тактику дій з оборони та штурму взводного опорного пункту (ВОП). За сценарієм, група добровольців захищатиме ВОП начальною стрілецькою зброєю. Штурмова група озброєна аналогічною зброєю. Обидві сторони використовуватимуть також навчальні піротехнічні матеріали, які відповідають бойовим аналогам за світовим та шумовим ефектами.

Окрім того, під час навчання учасники попрактикуються у використанні БпЛА та ознайомляться з правилами маскування від ворожих безпілотників. Також у програмі підсумкових занять – надання «пораненому» колезі домедичної допомоги в польових умовах. Інструктори оцінюватимуть діяльність із надання першої допомоги, накладання турнікетів, фіксації «поранень» кінцівок, інших частин тіла, а також подальшої медичної евакуації підручними засобами.

Теоретичну підготовку журналістів забезпечуватимуть пресофіцери ЗСУ, які здійснюють комунікацію з медіа в районах активних бойових дій, представники київського Центру стресостійкості, експерти-практики з ефективного застосування різновидів «польової комунікації».

Навчання добровольців розпочнуться 12 лютого в Центрі підготовки до національного спротиву КО «Муніципальна охорона». Навчання здійснюється на безоплатній основі. Курсантам надають засоби індивідуального захисту (захисні окуляри, шоломи). Особи, які успішно здали підсумкові практичні тести, отримають сертифікати після завершення Програми підготовки.

Місце проведення навчання буде надіслано представникам медіа після реєстрації.

Запис на курс триватиме до 7 лютого за посиланням: https://forms.gle/pVADBmm484U3e4XA6.

Контактна особа: Дмитро Андреєв, 050-310-91-35 або [email protected]

Довідково.

Протягом минулого року Центр підготовки до Національного супротиву КО «Муніципальна охорона» в межах програмних заходів із підвищення обороноздатності столиці забезпечив навчання близько 20 000 осіб. Здійснена спеціальна військова підготовка добровольчих формувань територіальної громади (ДФТГ) у кількості понад 12 000 осіб.

Проведені тактико-спеціальні навчання цивільного населення з підготовки до практичних дій із захисту та територіальної оборони столиці для 8 000 мешканців столичного регіону. Із них понад 2 000 – студенти київських закладів освіти.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]