Версія для людей із вадами зору

12 жовтня юні кияни візьмуть участь у ІV Київському дитячо-юнацькому форумі М18

(подію завершено)

12
жовтня субота
час проведення 11:00 — 16:00

12 жовтня з 11:00 до 16:00 у Київському палаці дітей та юнацтва відбудеться ІV Київський дитячо-юнацький форум М18 «Менші 18 – Ми можемо більше!».

Учасники форуму:

  • київські школярі та підлітки, яким ще не виповнилося 18 років, але які  мають  активну громадянську  позицію,  небайдужі до якості життя в рідному Києві і мають власне сміливе бачення того,  як вирішувати   проблеми міста;
  • депутати Київради, політики, представники місцевої влади;
  • громадські лідери, експерти в різних галузях, митці.

Форум є відкритим заходом. Вхід вільний.

У програмі Форуму М18 заплановані різноманітні майданчики для дискусій і спілкування, майстер-класи, квести, мистецькі виступи, презентації та флешмоб.

Зірковий гість цьогорічного форуму – Тарас Тополя, фронтмен популярного гурту «Антитіла», молодіжний посол UNICEF в Україні, cпівзасновник БФ «Вільні ЮА», волонтер.

Ініціатори та організатори форуму: Департамент освіти і науки КМДА, Київський ліцей бізнесу, Київський молодіжний центр, проект «Ми можемо більше! За розвиток громадянської активності дітей і молоді в Східній Європі» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Місце проведення: Київський палац дітей та юнацтва, вул. І. Мазепи, 13.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26, 202-74-48.

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: uizdpi@gmail.com (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

 

 

 

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua