Версія для людей із вадами зору

13 грудня відбудеться відкриття новорічного фестивалю гігантських китайських ліхтарів на Співочому полі

(подію завершено)

13
грудня п'ятниця
час проведення 16:30

13 грудня о 16:30 відбудеться відкриття новорічного фестивалю гігантських китайських ліхтарів на Співочому полі. Це виставка світлових інсталяцій із новими експозиціями, які перенесуть відвідувачів у таємничий світ казок і легенд Піднебесної. Про це повідомили організатори заходу – компанія Grand Event.

Як розповіли організатори, композиції приїхали з Англії, де тільки пройшла виставка, та Китаю. Збирає та монтує світлові фігури спеціально запрошена китайська команда спеціалістів.

Більше 30 нових гігантських фігур «Легенди Піднебесної» створять чарівну атмосферу на Співочому полі: легендарна теракотова армія та велика китайська стіна, підводний світ, персонажі стародавніх китайських казок і легенд, китайський зоопарк, сади райських птахів, фламінго, панди, гігантські квіти, алея закоханих та інші неймовірні інсталяції побачать гості фестивалю.

Місце проведення: вул. Лаврська, 33.

Акредитація представників ЗМІ: +098-612-75-43; dlyahova14@gmail.com (Дар’я Ляхова), +38 096-287-46-36, daryatkachuk23@gmail.com (Дар’я Ткачук).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua