Версія для людей із вадами зору

13 січня відбудеться відкриття Центру соціальної підтримки, у якому розміщені соціальні квартири для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

(подію завершено)

13
січня середа
час проведення 10:00

13 січня о 10:00 відбудеться відкриття нового Центру соціальної підтримки Дніпровського району, в якому розміщені 6 соціальних квартир для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У цьому закладі діти зможуть отримати навички самостійного проживання та підготуватися до дорослого життя.

Учасники:

  • Марина Хонда – заступниця голови Київської міської державної адміністрації;
  • Ігор Щербак – голова Дніпровської районної державної адміністрації;
  • Валерій Танцюра – начальник Служби у справах дітей та сім’ї КМДА.

Місце проведення: бульвар Ярослава Гашека, 4.

Увага! У зв’язку з карантином кількість представників ЗМІ обмежена. Заявки на акредитацію представники ЗМІ можуть надіслати до 16:00 12 січня за електронною адресою: uizdpi@gmail.com (у темі листа обов’язково зазначити назву події). У листі необхідно вказати інформацію про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані.

Підтвердження акредитації буде надіслано на електронну пошту, з якої надсилалася заявка.

Також нагадуємо про необхідність дотримуватися маскового режиму та тримати дистанцію у 1,5 метри із колегами та учасниками заходу.

Контактна особа: Олександр Павличук, тел.: 063-358-53-54.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua