Версія для людей із вадами зору

13 вересня в рамках святкування Дня батька Марина Хонда вручить ключі від нового автомобіля для дитячого будинку сімейного типу

(подію завершено)

13
вересня неділя
час проведення 12:00

13 вересня о 12:00 заступниця голови КМДА Марина Хонда, вручить ключі від нового автомобіля для дитячого будинку сімейного типу.

Вручення відбудеться з нагоди святкування Дня батька, яке розпочнеться об 11:00. Свято має на меті пропагування відповідального батьківства, підвищення ролі батька в родині та суспільстві.

У програмі свята:

  • кафе «Тет-а-тет з татом» (територія спілкування батьків і дітей);
  • конкурси «Супертато», «Татова майстерня»;
  • сімейні квести;
  • фотозони;
  • різні майстер-класи.

Організатори: Служба у справах дітей та сім’ї КМДА спільно з ГО «Міжнародний Центр Батьківства», Національною поліцією України та партнерськими організаціями.

Місце проведення заходу: вул. Генерала Жмаченка, парк «Перемога».

Контактна особа на місці: Олександр, тел.: 063-358-53-54.

У зв’язку із введеними протиепідемічними обмеженнями організатори закликають поставитися відповідально до свого здоров’я та здоров’я тих, хто поряд, і просять усіх охочих відвідати захід дотримуватися соціальної дистанції та використовувати засоби індивідуального захисту!

Довідково.

Сьогодні в Україні 45% дітей живуть без біологічного батька. Ще більше дітей страждає від емоційної та духовної відсутності тата, що негативно впливає на благополуччя дітей і родини загалом. 

День батька – це щорічне свято на честь усіх татусів, що відзначається більше ніж у 40 соціально розвинених країнах світу на офіційному рівні, серед яких найбільш активно цей День святкують у США, Великобританії, Нідерландах, Франції та Китаї. У незалежній Україні це молоде свято. У 2001 році громадське об’єднання жінок вперше підняло питання про встановлення офіційного Дня батька в Україні. У 2009 році після відтермінування Кабінетом Міністрів України рішення про святкування Дня батька – Міжнародний Центр Батьківства розпочав широку кампанію по неофіційному святкуванню «Всенародного Дня батька» в Україні, яке відзначалося в третю неділю вересня.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua