Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

13 жовтня на Контрактовій площі всіх охочих консультуватимуть рятувальники, медики, психологи, кінологи та волонтери

(подію завершено)

13
жовтня п'ятниця
час проведення 14:00 — 18:00

13 жовтня з 14:00 до 18:00 на Контрактовій площі пройде інформаційно-просвітницька акція, під час якої  відвідувачі зможуть здобути для себе корисні знання та навички.

Зокрема, працюватимуть різноманітні інформаційні локації з надання першої допомоги дорослим і дітям, мінної безпеки, безпечного поводження із тваринами, психосоціальної підтримки, творчих майстер-класів, правил поводження в надзвичайних ситуаціях і поведінки на дорозі.

Гостей також розважатимуть аніматори – в зонах аквагриму, рухливих вправ і бульбашкового шоу. Кожен охочий зможе взяти участь у безпрограшній лотереї і задонатити на лікування поранених.

Акція відбудеться за ініціативою Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України за підтримки Департаменту суспільних комунікацій КМДА, Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві, Головного Управління Національної поліції України у м. Києві.

Запрошуємо ЗМІ долучитися до висвітлення інформації!

Місце проведення: Контрактова площа ( біля колеса огляду).

Додаткова інформація для представників медіа – за тел.: 067-490-03-61, Тетяна Гоєнко (голова київської організації Товариства Червоного Хреста).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]