Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

17 грудня до Дня святого Миколая відбудеться свято для дітей Центрів соціальних служб м. Києва

(подію завершено)

17
грудня субота
час проведення 12:00

17 грудня о 12:00, напередодні Дня святого Миколая, у семінарії Золотоверхого Михайлівського монастиря відбудеться свято для дітей мережі Центрів соціальних служб м. Києва. 

У заході візьмуть участь внутрішньо переміщені особи, діти з сімей учасників АТО/ООС/ЗСУ, діти з інвалідністю, з багатодітних сімей, із сімей, де є домашнє насильство, вихованці дитячих будинків сімейного типу тощо.

Діти поринуть у інтерактивну ігрову програму від сучасної ігромайстрині Наталії Мієдінової та отримають солодкі подарунки. Створювати теплу атмосферу допоможуть «помічники святого Миколая» – волонтери мережі Центрів соціальних служб м. Києва, лідери громадських скаутських організацій.

Організатор заходу – Київський міський центр соціальних служб за підтримки  Православної церкви України та ГО «Eleos-Ukraine» – запрошує представників ЗМІ висвітлити захід.

Місце проведення: вул. Трьохсвятительська, 8, зала семінарії Золотоверхого Михайлівського монастиря.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]