Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

17 квітня Микола Поворозник візьме участь у семінарі «Розвиток інституційної та кадрової спроможності системи надання адміністративних послуг»

(подію завершено)

17
квітня середа
час проведення 10:00
Дніпровська набережна, 19-Б

17 квітня о 10:00 перший заступник голови КМДА Микола Поворозник візьме участь у семінарі «Розвиток інституційної та кадрової спроможності системи надання адміністративних послуг».

Під час семінару учасники матимуть змогу:

  1. Обговорити питання розвитку центрів надання адміністративних послуг.
  2. Представити кращі практики діяльності ЦНАП.
  3. Розглянути питання управління людськими ресурсами та професійного розвитку адміністраторів ЦНАП, державних службовців місцевих державних адміністрацій, місцевих органів виконавчої влади та посадових осіб місцевого самоврядування.

Місце проведення: м. Київ, Дніпровська набережна, 19-Б.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26.

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected] (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Координація на місці: 093-253-78-37 (Хижняк Оксана).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]