Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

19 грудня відбудеться підбиття підсумків 31-го Київського міського фестивалю творчості «Повіримо у себе»

(подію завершено)

19
грудня понеділок
час проведення 15:00

19 грудня о 15:00 відбудеться підведення підсумків 31-го Київського міського фестивалю творчості «Повіримо у себе».

Метою фестивалю є виявлення та розвиток творчих здібностей людей з інвалідністю, сприяння творчій реалізації учасників фестивалю в інклюзивному суспільстві.

У фестивалі взяла участь 581 обдарована людина з інвалідністю, яка проживає або до 24 лютого 2022 року проживала у Києві. Учасники демонстрували свої таланти та можливості в 11 номінаціях, що об’єднані у 4 творчі напрями: «Прикладне мистецтво», «Літературна творчість», «Сучасні технології», «Сценічні жанри» (нагородження за останнім напрямом буде 29 грудня).

Організатори фестивалю творчості: Київський міський центр соціальних служб (КМЦСС) за участі Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів, Київського палацу дітей та юнацтва за сприяння Служби у справах сім’ї та дітей КМДА.

31-ий Фестиваль вперше проходив винятково в онлайн форматі, проте нагородження 81 переможця відбудеться у дружній атмосфері за участю соціальних працівників, членів сімей учасників, волонтерів. Серед нововведень Фестивалю – можливість розширення вікової категорії учасників.

Наприкінці зустрічі відбудеться  сімейний кіноперегляд фільму «Пригоди святого Миколая». Окрім цього, під час нагородження триватиме виставка творчих робіт учасників номінації «Прикладне мистецтво», які стали результатом 7 майстер-класів від професійних митців, що проходили в рамках Фестивалю.

Місце проведення заходу: вул. Романа Шухевича, 2-Т, ТРЦ «SkyMall» «Кінопарк».

Детальніша інформація для ЗМІ: 097-528-96-09; 063-349-55-69.

Довідково.

Більше про 31-й фестиваль «Повіримо у себе»:

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]