Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

19 серпня відбудеться волонтерський турнір із шашок на підтримку ЗСУ за участю 11-річної чемпіонки світу Валерії Єжової

(подію завершено)

19
серпня п'ятниця
час проведення 15:00

19 серпня о 15:00 у приміщенні Vcentri HUB Оболонського району відбудеться волонтерський турнір із шашок за участю 11-річної чемпіонки світу з шашок Валерії Єжової.

Під час турніру кожен охочий матиме змогу позмагатися з чемпіонкою. Умова участі лише одна – кожен, хто програє, платить благодійний внесок, який потім у повному обсязі буде направлено на офіційний рахунок Збройних Сил України.

Майстерною грою у шашки Валерія Єжова уже зібрала понад 70 тисяч гривень для українських воїнів.

Валерія Єжова — багаторазова чемпіонка з гри у шашки. Чотири роки тому вона записалися до шкільного гуртка з гри в шашки, а потім почала вдосконалювати вміння у Київському палаці для дітей і юнацтва. Дівчинка стрімко опанувала настільну гру та почала виборювати медалі й кубки. У її доробку – понад 40 медалей, більше ніж сто дипломів, трофеї з чемпіонства Києва, Європи та, навіть, світу.

Місце проведення: Оболонський проспект, 22-А, Vcentri HUB Оболонського району.

Додаткова інформація для ЗМІ: 093 990 39 18.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]