Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

20-21 квітня у Києві відбудеться Саміт відкритих громадських просторів «Сила партнерства»

(подію завершено)

20
квітня четвер
21
квітня п'ятниця

20-21 квітня у Києві відбудеться захід, який допоможе інститутам громадянського суспільства та представникам влади розширити уявлення про громадянське суспільство й допоможе вибудовувати нові партнерські зв’язки, – Саміт відкритих громадських просторів «Сила партнерства».

Саміт триватиме два дні:  

20 квітня відбудуться три великі панельні дискусії за участю представників міського самоврядування та європейських муніципалітетів, потужних міжнародних інституцій, креаторів найбільш впливових громадських просторів України.

Початок о 10:00.

Серед спікерів:

 • Марина Хонда, заступниця голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень;
 • Роман Лелюк, директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА;
 • Володимир Шейгус, виконавчий директор ІСАР «Єднання»;
 • Айдер Халілов, старший програмний менеджер Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» (USAID/ENGAGE); 
 • Артем Денисов, керівник Veteran HUB;
 • Інна Підлуська, заступниця виконавчого директора Міжнародного фонду Відродження.

21 квітня одночасно 8 окремих локацій відкриють двері для відвідувачів Саміту, де відбудуться дискусії на актуальні теми, які відповідають цінностям громадського простору.

Зокрема:

 1. На базі Vcentri HUB: Голосіїв проходитиме навчання для персоналу відкритих громадських просторів з усієї України «Школа адміністраторів» (вул. Велика Китаївська, 83).
 2. В Шевченківському Vcentri HUB заплановане напрацювання важливих складових, що повинні бути у громадських просторах з точки зору громадських активістів, адже громадські простори створюються саме для їхньої зручності. (вул. Володимирська, 51-Б).
 3. В Українсько-данському молодіжному домі відбудеться дискусія про те, як хаби допомагають розвивати молодь та стають місцями, де молодь розвиває таланти та народжуються ідеї. (вул. Володимирська, 5-А).
 4. ДіалогХаб проведе інтерактивний захід щодо напрацювання пропозицій у впровадженні комплексного підходу до надання соціальних та психологічних послуг у сфері боротьби з домашнім насильством, використовуючи громадські простори. (вул. Володимирська, 43).
 5. На базі простору Освіторія відбудеться обговорення залучення ресурсів хабів до новітніх освітніх процесів.(вул. Князів Острозьких, 2).
 6. VeteranHUB підійме тему важливості розроблення комплексних програм соціалізації та реабілітації ветеранів у громадах, що будуть проходити на базі відкритих громадських просторів. (вул. Верхній Вал, 2-А).
 7. Дім громадянського суспільства готує інтерактивний захід як знайти дієві інструменти залучення партнерів, донорів та донатів для хабу (вул. Еспланадна, 17).
 8. У Центральній бібліотеці для дітей міста Києва обговорюватимуть трансформацію муніципальних/національних бібліотек у сучасні простори для інтелектуального/культурного розвитку. (просп. Берестейський, 25-А).

Дата та час: 

20 квітня: 10:00-17:00;

21 квітня: 10:00-15:00.

Місце проведення: 20 квітня – КВЦ «Парковий», Паркова дорога, 16-А.

21 квітня – 8 громадських просторів у різних куточках Києва.

Додаткова інформація: 093 990 39 18 (Юлія Боднар).

Довідково.

Захід проводить Департамент суспільних комунікацій КМДА за підтримки ІСАР Єднання в межах проєкту Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства, що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Також підтримують ініціативу Офіс Ради Європи в Україні-Київ та Асоціація міст України.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]