Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

19 квітня відбудеться навчання органів управління та сил цивільного захисту Києва щодо виконання завдань під час повені (АКРЕДИТАЦІЮ ЗАКРИТО)

(подію завершено)

19
квітня середа
час проведення 13:00 — 14:00

19 квітня з 13:00 до 15:00 відбудеться навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми Києва єдиної державної системи цивільного захисту щодо виконання завдань під час повені на базі Голосіївського району столиці.

Мета навчання – перевірка повноти і реальності розроблених планів реагування органів управління і сил цивільного захисту щодо виконання завдань із організації і проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт при виникненні надзвичайних ситуацій на водних об’єктах. А також вдосконалення навичок взаємодії підрозділів із запобігання та ліквідації наслідків метеорологічних надзвичайних ситуацій під час повені і паводків.

За легендою навчань, проходження водопілля та руйнування льодового покриву весною 2023 року супроводжується виходом води на заплаву та утриманням води на ній, що є природним процесом. На окремих ділянках спостерігається досягнення відміток небезпечних гідрологічних явищ. За прогнозом наслідків негативного впливу повені та паводку в Києві, у разі досягнення рівнем води відмітки 800 см над «0» (або 95.0 м за Балтійською системою) підтоплюється шість районів міста Києва: Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський та Подільський.

У заході візьмуть участь заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, директор Департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук, начальник Головного управління ДСНС в місті Києві Сергій Кривошликов, представники Департаментів КМДА та районних в місті Києві державних адміністрацій.

Також у навчаннях будуть задіяні працівники комунальних підприємств міста, організації з охорони здоров’я та спецтехніка.

Акредитація представників медіа тривала до 19:30 18 квітня.

Увага! Адреса локації, де відбуватимуться навчання, буде надіслана у листі-підтвердженні акредитації. Також заздалегідь подбайте про відповідне водонепроникне взуття (бажано – високі гумові чоботи).

Додаткова інформація за телефоном: +380 67 242 37 22 (Катерина Баранова).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]