Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

20 серпня в Києві відбудеться благодійний велопробіг FIRE Way на підтримку ЗСУ і полонених Азовсталі

(подію завершено)

20
серпня субота
час проведення 09:40

Завтра, 20 серпня, о 10:00 в Києві стартує благодійний велопробіг FIRE Way на підтримку ЗСУ. Запрошуємо всіх активних людей долучитись і підтримати українських воїнів. Ініціаторами пробігу виступили Державна служба України з надзвичайних ситуацій і ГО «Велодень-Київ» за підтримки Київської міської державної адміністрації.

Як зазначають організатори, основна ідея заходу – нагадати про військовополонених Азовсталі, підтримати їхні родини та нагадати міжнародним інституціям, що вони мають забезпечити дотримання міжнародних конвенцій: вимагати припинення катувань і виконання домовленостей – повернення військових з полону.

До велопробігу долучяться представники ДСНС, родини військовополонених, усі охочі велосипедисти, які готові проїхати 10 кілометрів заради звільнення та життя наших військових.

О 09:40 відбудеться брифінг для представників ЗМІ.

Спікери: представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Київської міської державної адміністрації, Сандра Кротевич – сестра начальника штабу та першого заступника полку Азов майора Богдана Кротевича.

 За інформацією організаторів, отримані кошти будуть передані на потреби ЗСУ.

Якщо ви не маєте свого велосипеда, але хочете взяти участь, можна заповнити відповідну форму реєстрації та орендувати велосипед на місці.

Усі зареєстровані учасники отримають пам’ятну медаль.

Детальніше – за посиланням: https://www.bikedaykyiv.org.ua/fire-way/.

Старт велопробігу: вулиця Липинського, 6, між парком Олеся Гончара і київським велотреком.

Контактна особа на місці: Анна Даниленко,  (063) 344 40 05.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]