Версія для людей із вадами зору

20 вересня для демобілізованих учасників АТО/ООС та членів їхніх сімей відбудеться родинне свято

(подію завершено)

20
вересня неділя
час проведення 09:30

20 вересня о 09:30 в Центрі сімейної риболовлі «Білі камені» для демобілізованих учасників АТО/ООС та членів їхніх сімей відбудеться родинне свято.

У програмі – риболовля поплавковою вудкою з берега, творчі майстер-класи, сімейна ігротека та розваги. За потреби всі охочі зможуть отримати консультацію соціального працівника та психолога Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Проведення змістовного дозвілля – важлива складова комплексної системної допомоги в соціальній адаптації і реабілітації для учасників АТО та їхніх родин. Такі зустрічі допомагають їм пережити трагічні події, подолати кризи в сімейних стосунках, відновити повноцінне спілкування.

Організатор заходу: Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки Департаменту соціальної політики КМДА, Київського міського центру «Родинний дім».

Місце проведення: вул. Промислова, 4, Центр сімейної риболовлі «Білі камені».

Запрошуємо представників ЗМІ відвідати захід! Детальніша інформація та акредитація за телефонами: 456-77-81, 063-349-55-69, 097-528-96-09 (Шабатіна Анна).          

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua