Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

21, 22 та 26 грудня відбудеться прем'єра вистави «Легенди Бахчисарая» (за мотивами кримськотатарських казок)

(подію завершено)

21
грудня вівторок
час проведення 19:00

21, 22 та 26 грудня о 19:00 на сцені Київського академічного театру юного глядача на Липках  відбудеться прем'єра вистави «Легенди Бахчисарая» (за мотивами кримськотатарських казок). Про це повідомляє Департамент культури КМДА.

Увесь колорит кримськотатарських традицій та культури – у новій постановці «Легенди Бахчисарая». Це казка-феєрія, яка поєднала однією темою сюжети чотирьох народних кримськотатарських казок: «Подорожні», «Ложка солі», «Місто сімдесяти ремесел», «Заповіт гончара».

Композитор – Усеін Бекіров.

Художник по костюмах – Надія Кудрявцева.

Головний партнер проекту – Onur Group Ukraine.

Партнер проекту – благодійний фонд Astem Foundation.

Детальніше про виставу – за посиланням: http://tug.com.ua/page24187565.html 

Місце проведення: Театр юного глядача (місто Київ, вулиця Липська, 15/17) 

Акредитація представників ЗМІ: [email protected];

Контактна особа на місці: Анна Метанчук – 067 952 31 48; Ніколь Свідзінська – 066 563 00 09.

Представники ЗМІ мають дотримуватися маскового режиму та тримати дистанцію у 1,5 метри із колегами та учасниками заходу.

«Легенди Бахчисарая» – це актуальні історії про любов, зраду, стосунки батьків і дітей, друзів та ворогів. Запрошуємо на батьківщину кримських татар, у Крим, щоб відчути мелодію, біль, пристрасть, батьківську любов, запальний дух та незламну віру в краще майбутнє.  Кримськотатарські танці, автентична музика та мудрі істини «оживатимуть» у прем’єрній виставі на сцені Театру юного глядача на Липках.

Режисер-постановник – Ахтем Сеітаблаєв, заслужений артист АР Крим.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]