Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

22 лютого в Музеї історії міста Києва відбудеться благодійний аукціон на підтримку спецпідрозділу ЗСУ «Крила»

(подію завершено)

22
лютого середа
час проведення 17:00 — 18:00

22 лютого о 17:00 в Музеї історії міста Києва відбудеться благодійний аукціон на підтримку спецпідрозділу ЗСУ «Крила».

Спецпідрозділ ЗСУ «Крила» створює власну флотилію FPV дронів-камікадзе. Цей тип безпілотників наразі став дійсно революційним засобом ведення бою. FPV (First Person View) дають можливість збирати безцінну розвідувальну інформацію та використовуються буквально як снайперська зброя з відстані до 10 кілометрів. Встановлені камери та сучасні засоби зв’язку допоможуть зберегти життя нашим Захисникам.

Для аукціону свої роботи надали знаний український художник Любомир Мартинюк, митець OL'SVOL'D та аукціонний дім «Епоха». Також стануть аукціонними лотами вражаючі військові артефакти з різних місць проведення бойових дій. Ознайомитися із повним каталогом аукціону можна за посиланням: http://bit.ly/3I5oa7s.

Запрошуємо до участі в аукціоні поціновувачів мистецтва та всіх небайдужих до майбутнього України.

Місце проведення: вул. Б. Хмельницького, 7, Музейно-виставковий центр Музею історії міста Києва.  

Реєстрація представників ЗМІ і учасників аукціону – за посиланням:  https://bit.ly/3I5h1nA.

Додатково.

Любомир Мартинюк – сучасний український художник, який працює в напрямі абстрактного живопису. Митець народився в селі Солотвин на Івано-Франківщині. Навчався на відділі сакрального та монументального живопису Львівської національної академії мистецтв. За чверть століття у творчості художник написав близько 10 тисяч картин, які експонуються в галереях і музеях, доповнюють простір навчальних закладів і храмів України, прикрашають численні приватні збірки колекціонерів за кордоном – у Норвегії, Чехії, Німеччині, Великобританії. Творить митець у майстерні в приміщенні Національного ботанічного саду ім. М. Гришка у Києві.  

OL'SVOL'D TSVETNOSTI – український митець, який не відкриває свого справжнього імені, впізнаваний саме завдяки своїй творчій індивідуальності. Остання спирається на власну філософію. У 2009 році він зробив вибір на користь духовного шляху та реалізації в творчості. «Цвєтності» – це і є картини митця, образи та візуалізації, які народжуються в особливому медитативному стані. OL'SVOL'D TSVETNOSTI було представлено на масштабних фестивалях, у галереях Ніцци, Лондона, Батумі, Вашингтона, Парижа, Базеля, Рима та Маямі.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]