Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

23 листопада відбудеться круглий стіл із теми: «Адвокація на підтримку стратегій із вакцинації проти COVID-19 згідно з Дорожньою картою  та їх виконання в Україні»

(подію завершено)

23
листопада вівторок
час проведення 11:00

23 листопада об 11:00 у приміщенні Київської міської державної адміністрації відбудеться круглий стіл із теми: «Адвокація на підтримку стратегій із вакцинації проти COVID-19 згідно з Дорожньою картою  та їх виконання в Україні». Захід відбудеться у змішаному онлайн та офлайн форматах із дотриманням протиепідемічних заходів.

Мета круглого столу – обговорення необхідних заходів на рівні регіону з долученням регіонального керівництва, медичної спільноти і громадськості для виконання стратегій із вакцинації проти COVID-19, зазначених у Дорожній карті, та покращення охоплень у пріоритетних групах. Його завдання – висвітлення прикладів успішної співпраці між владою, медичною спільнотою, громадськістю в цій сфері та напрацювання рекомендацій для підвищення прихильності киян до вакцинації від COVID-19.

До участі у круглому столі запрошені:

  • заступниця голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко;
  • представник Постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики;
  • представник Департаменту охорони здоров’я;
  • директор Департаменту соціальної політики Руслан Світлий;
  • технічний спеціаліст Бюро ВООЗ в Україні Вусала Аллахвердієва;
  • радник міністра охорони здоров’я, керівник комунікаційного центру вакцинації від COVID-19 Володимир Біруля;
  • голова Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики (НТГЕІ) Федір Лапій;
  • керівник національної програми імунізації Центру громадського здоров’я та радник Міністра охорони здоров’я з питань імунізації на громадських засадах Олександр Заіка;
  • директор Департаменту фармаконагляду ДЕЦ України Тетяна Башкатова;
  • лікарі та представники громадськості.

Модератор: виконавчий директор ГС «Коаліція за вакцинацію» Тимофій Бадіков.

Круглий стіл відбудеться у рамках адвокаційної кампанії Всесвітньої організації охорони здоров’я у співпраці з Міністерством охорони здоров’я, громадською спілкою «Коаліція за вакцинацію» за підтримки Європейського Союзу. Адвокаційна кампанія спрямована на покращення інформованості серед пріоритетних груп населення щодо вакцинації від COVID-19 і створення додаткових можливостей для досягнення високих охоплень серед медичних працівників та людей старшого віку.

Трансляція круглого столу для представників ЗМІ та всіх охочих за посиланням: https://youtu.be/_EEn2Ltf_Hg

Додаткова інформація – за телефонами: Андріяш Ірина, 099-554-07-05, Кукуєвицька Олена, 067-423-64-17, [email protected]

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]