Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

23 вересня у закладах освіти Києва стартує проект «Школа без булінгу! Сім’я без насильства!»

(подію завершено)

23
вересня понеділок
час проведення 08:20

23 вересня у закладах освіти столиці розпочинається реалізація загальноміського проекту «Школа без булінгу, сім’я без насильства – 365!», ініційованого Департаментом освіти і науки Києва спільно з керівниками закладів освіти столиці.

Головна мета проекту – формування безпечного середовища в закладах освіти та толерантних стосунків у суспільстві.

У школах, що є базовими у реалізації проекту та інших закладах освіти, що виявили бажання долучитися, проект розпочнеться 23 вересня о 08:20 ранку флешмобом. Флешмоб транслюватиметься у соціальній мережі Facebook у прямому ефірі на офіційних сторінках шкіл.

У рамках проекту в закладах освіти столиці відбуватимуться зустрічі учасників освітнього процесу з представниками психологічної служби системи освіти, державних та громадських установ і організацій, медичних закладів, правознавцями; коворкінги, тренінги, лекції та круглі столи з питань протидії насильству.  

Додаткова інформація та контактна особа для ЗМІ: Вікторія Коваль, тел.: +38 097 012 39 17.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]