Версія для людей із вадами зору

24 червня Петро Пантелеєв проінспектує реконструкцію тепломережі на вулиці Академіка Заболотного

(подію завершено)

24
червня середа
час проведення 11:00

24 червня об 11:00 заступник голови КМДА Петро Пантелеєв проінспектує реконструкцію тепломережі на вулиці Академіка Заболотного, 6.

Учасники оглянуть місце реконструкції, продемонструють нові ізольовані мережі та покажуть, у якому стані були старі мережі. Під час інспекції заступник голови КМДА розповість про перспективи заміни теплових мереж у поточному та наступному роках, проект нової схеми теплопостачання міста до 2030 року.

Місце зустрічі: вулиця Академіка Заболотного, 6.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26.

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: uizdpi@gmail.com (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Контактна особа на місці: Грамотна Юлія, 096 379 27 72.

Прохання до представників ЗМІ – дотримуватися маскового режиму та тримати дистанцію у 1,5 метри із колегами та учасниками заходу.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua