Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

24 липня біля будівлі Київської міської ради відбудуться урочисті заходи з нагоди відзначення 31-ої річниці підняття українського прапора над столицею

(подію завершено)

24
липня субота
час проведення 11:00

24 липня об 11:00 біля будівлі Київської міської ради відбудуться урочисті заходи з нагоди відзначення 31-ої річниці підняття українського прапора над столицею.

Із вітальним словом виступлять заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, керуючий справами секретаріату Київської міської ради Ігор Хацевич.

Також до святкування долучаться заступник голови Київської міської ради I скликання Олександр Мосіюк, депутати I та ІХ скликань.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, біля адміністративної будівлі Київської міської ради.

Довідково.

Рішенням Київської міської ради № 228/949 від 06.07.2000 року встановлено День національного прапора у столиці України – місті Києві, який відзначається щорічно 24 липня.

Саме у цей день у 1990 році синьо-жовтий прапор було піднято над будівлею Київської міської ради. За тиждень до цієї події Верховна Рада України ухвалила Декларацію про державний суверенітет України.

Перед тим, як синьо-жовтий прапор підняли над столицею, його освятили у Софійському соборі та почесною ходою принесли до будівлі Київської міської ради. Нині прапор зберігається у Національному музеї історії України.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua