Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

25 квітня у столиці відкриється виставка, присвячена білоруським героям, які віддали і віддають своє життя у боротьбі з рф

(подію завершено)

25
квітня вівторок
час проведення 11:00 — 12:00

25 квітня об 11:00 у приміщенні Київської міської державної адміністрації відбудеться церемонія відкриття виставки «З Україною в серці», присвячена білоруським героям, які віддали своє життя у боротьбі з рф, і тим, які продовжують цю боротьбу. Організатори виставки – благодійний фонд «Вільна Білорусь» спільно з музеєм «Вільна Білорусь з Україною в серці».

Мета заходу – продемонструвати необхідність боротьби за свободу та незалежність, за європейський вибір та демократичні цінності.

Зокрема, будуть представлені портрети загиблих в Україні білоруських героїв, історії їхнього життя та подвигу. Під час виставки демонструватимуть також відеоматеріали, у яких білоруські герої розповідатимуть про те, чому вони прийняли рішення приїхати до України та вступити до лав ЗСУ.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, Київська міська державна адміністрація, 2-й поверх, хол біля Колонної зали.

Акредитація представників медіа на відкриття виставки обов’язкова і триватиме до 19:00 24 квітня – за посиланням: https://forms.gle/uSfgmNhU4zntttJJA.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]