Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

25 травня у столиці відбудеться  Міжнародна виставка карикатур на тему російського військового корабля

(подію завершено)

25
травня середа
час проведення 10:00

25 травня о 10:00 в київському відкритому просторі «Vcentri Hub» відкриється Міжнародна виставка карикатур на тему «Російський військовий корабель, йди нах*й!».

Участь у цій творчій акції взяли 40 художників із 12 країн світу, які загалом представили 203 роботи. Після проведення виставки у Києві автори планують продовжити роботу в напрямку крос-промоції європейськими містами, зокрема, познайомити з експозицією мешканців Чернігова, Львова та інших міст України. Найцікавіші роботи згодом планують включити в альбом карикатур.

Організатори заходу: Управління туризму та промоцій КМДА, ротарі-клуб «Одеса-Рішельє», туристична спільнота ГО «Асоціація лідерів туризму Миколаївської області», Всесвітній клуб одеситів, Клуб одеських карикатуристів, Гільдія власкорів Одеси за сприяння Департаменту суспільних комунікацій КМДА та КП «Центр публічної комунікації та інформації».

Вхід вільний!

Запрошуємо представників ЗМІ відвідати подію!

Місце проведення: вул. Володимирська, 51-Б.

Контактна особа для представників ЗМІ: (067) 999 30 23, Олександр Федоров.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]