Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

26 січня в Києві презентують виставку «Вишиті болем», присвячену підтримці людей, які пережили насильство під час війни (захід розпочнеться через 30 хвилин після відбою повітряної тривоги)

(подію завершено)

26
січня четвер
час проведення 11:00

Завтра, 26 січня, на станції метро «Золоті ворота» відбудеться презентація виставки «Вишиті болем». Проєкт присвячений підтримці людей, які пережили насильство під час війни.

Захід було заплановано на 11:00, але у зв'язку з оголошенням повітряної тривоги презентація розпочнеться через 30-40 хвилин після відбою.

Кожна історія, вишита на рушнику, – вигадана, але опирається на досвід реальних людей, котрі зазнали сексуального насильства від російських військових і які наразі перебувають на шляху відновлення після нього. Мистецький проєкт переповідає історії через вишивку на рушниках, тобто перекладені на нетравматичну й доступну всім мову орнаменту.

Виставка триватиме впродовж тижня із 26 січня до 2 лютого.

Місце проведення: станція метро «Золоті ворота».

Акредитація ЗМІ обов’язкова за електронними адресами:

[email protected] або [email protected]

Детальніше.

Мистецький проєкт «Вишиті болем» створено в межах проєкту «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України», а також є продовженням інформаційної платформи «Далі Є» у рамках українсько-швейцарського проєкту «Психічне здоров’я для України», покликаного допомогти людям, які пережили сексуальне насильство на війні. Зокрема, на інформаційній платформі міститься необхідна інформація для тих, хто пережив сексуальне насильство під час війни: як та де можна отримати медичну, психологічну, юридичну та правову допомогу тощо.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]