Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

27 березня відбудеться тридцята церемонія вручення театральної премії «Київська пектораль»

(подію завершено)

27
березня понеділок
час проведення 17:00

27 березня  о 17:00 в приміщенні Київського національного академічного Молодого театру відбудеться урочиста церемонія відзначення кращих митців театральної справи та вручення театральної премії «Київська пектораль» за підсумками 2022 року.

Під час тридцятої церемонії вручення премії «Київська пектораль» нагородять гідних представників театральної спільноти у трьох номінаціях: «За особистий внесок», «Подія року», «Спеціальна премія». Також відзначать тих, хто долучився до народження актуальних, війною оповитих творів сценічного мистецтва, тих, хто своєю щоденною працею стверджує всепереможність України, підносить патріотичний дух і плекає нову життєву єдність українського народу. 

Під час церемонії звучатимуть привітання з фронту, будуть зіграні уривки із вистав і звучатиме українська пісня – як запорука непоборної віри у нашу Перемогу.

Місце проведення: вул. Прорізна, 17, приміщення Київського національного академічного Молодого театру.

Акредитація представників ЗМІ за електронною поштою: [email protected]

Контактна особа: Єлизавета Красніченко, 068 144 03 46.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]