Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

24 березня до Всесвітнього дня боротьби із туберкульозом відбудеться інформаційно-просвітницька акція «Чистий подих! Час обирати здоров’я»

(подію завершено)

24
березня п'ятниця
час проведення 12:30 — 14:00

24 березня із 12:30 до 14:00 до Всесвітнього дня боротьби із туберкульозом на Майдані Незалежності відбудеться інформаційно-просвітницька акція «Чистий подих! Час обирати здоров’я». Про це інформує організатор – Київська міська організація Товариства Червоного Хреста.

Мета заходу полягає у приверненні уваги громадян до необхідності ранньої діагностики та вчасного обстеження, а також вчасного початку лікування цієї хвороби.

Кияни та гості столиці, що відвідають акцію, окрім отримання необхідної інформації, зможуть долучитися до спільного створення «ромашкової фотозони» як символу чистого подиху.

Місце проведення: Майдан Незалежності (біля Головного поштамту)

Додаткова інформація для ЗМІ за тел: +380674900361.

Довідково.

24 березня відзначають Всесвітній день боротьби з туберкульозом не випадково, адже саме в цей день 1882 року Роберт Кох виявив бактерії, що спричиняють захворювання. Завдяки цьому був відкритий шлях до діагностики та лікування туберкульозу – хвороби, яка і досі вважається однією з найбільш смертоносних інфекційних вбивць.

Передається туберкульоз від людини, яка має відкриту форму (з активним бактеріовиділенням) до іншої людини повітряно-крапельним шляхом. Важливо пам’ятати, що туберкульоз є виліковним, однак успіх у подоланні недуги залежить від вчасного звернення до лікаря та розпочатого лікування.

Київська міська організація Товариства Червоного Хреста України активно бере участь в роботі з інформування населення столиці щодо необхідності уважного ставлення до здоров’я, раннього виявлення, діагностики та лікування захворювання.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]