Версія для людей із вадами зору

27 листопада на території Софії Київської відбудеться наукова конференція «Доба Ярослава Мудрого: тисячолітній досвід українського державотворення»

(подію завершено)

27
листопада середа
час проведення 10:00

27 листопада о 10:00 на території Національного заповідника «Софія Київська» відбудеться Всеукраїнська наукова конференція «Доба Ярослава Мудрого: тисячолітній досвід українського державотворення», присвячена тисячоліттю від початку князювання у Києві Ярослава Мудрого. Організатори заходу – Київський університет імені Бориса Грінченка, Національний заповідник «Софія Київська».

Під час заходу буде презентовано науково-популярну книгу «Ярослав Мудрий та його доба: тисячолітній досвід українського державотворення», до написання якої долучилося 22 автори з України та Франції.

У заході візьмуть участь провідні науковці університетів і наукових установ України.

Місце проведення: вул. Володимирська, 24, Національний заповідник «Софія Київська», актова зала в Трапезній.

Акредитація представників ЗМІ триватиме до 17:00 26 листопада за телефоном: 485-21-34 (Тетяна Даценко) або за ел. адресою: media@kubg.edu.ua

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua