Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

27 листопада у центрі Києва висадять тюльпани, подаровані Королівством Нідерланди

(подію завершено)

27
листопада п'ятниця
час проведення 11:00

27 листопада об 11:00 відбудеться висадження тюльпанів, подарованих Королівством Нідерланди в рамках спільного українсько-нідерландського культурного проекту «Фестиваль тюльпанів» та з нагоди 30-річчя Незалежності України, що відзначатимуть наступного року.

Квіти висадять біля будівлі Міністерства закордонних справ України (клумба та смуга біля Свято-Михайлівського собору), а частину – на Майдані Незалежності. Загалом висадять 100 тисяч тюльпанів.

Для висадження на центральних площах столиці були передані тюльпани сортів Negrita Purple, Banjaluka, Blushing Apeldoorn, Jan Seignette, Orange Lion, Oranje van Eijk, Oranje Breeze, Salmon van Eijk. Усі вони розпускаються в квітні-травні. Висота квітів від 40 до 60 см залежно від сорту, що дозволить створити об’ємні геометричні малюнки. Гамма кольорів: жовтий, жовтогарячий та червоний.

Захід проводиться за ініціативи Почесного консула України у м. Амстердам Еміля ле Севрена Жакета та за підтримки Надзвичайного та Повноважного Посла України в Нідерландах Всеволода Ченцова. Партнером проекту виступили Міжнародні авіалінії України, що забезпечили транспортування посадкового матеріалу з Нідерландів в Україну.

До участі в заході запрошені:

  • Почесний консул України у м. Амстердам Еміль де Севрен Жакет;
  • заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Харченко;
  • директор Департаменту фінансово-адміністративного менеджменту Володимир Лук’янов;
  • заступник директора Першого територіального департаменту Сергій Устименко;
  • віце-президент з комерції Міжнародних авіаліній України Сергій Фоменко.

Також запрошений генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

Місце проведення: Михайлівська площа, біля будівлі Міністерства закордонних справ України (клумба та смуга біля Свято-Михайлівського собору).

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26.

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected] (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Контактна особа на місці: Юлія Грамотна, тел.: 096 379 27 72.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]