Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

28 березня відбудеться чергове засідання Комісії щодо вирішення проблемних питань, пов’язаних із діяльністю ПрАТ «ХК «Київміськбуд»

(подію завершено)

28
березня четвер
час проведення 16:00

Сьогодні, 28 березня, о 16:00 відбудеться чергове засідання Комісії щодо вирішення проблемних питань, пов’язаних із діяльністю ПрАТ «ХК «Київміськбуд».

Зокрема, планується розглянути звернення інвесторів щодо завершення будівельних робіт і введення в експлуатацію 7-ї черги «ЖК «Подол Град». Для детального розгляду авторів звернень запрошено на засідання Комісії.

Крім того, учасники засідання розглянуть результати виконання попередніх рішень Комісії та проєкт плану її роботи.

Також заслухають доповідь голови правління – президента холдингу Василя Олійника про поточний стан справ «Київміськбуду». Планується обговорити фінансовий стан товариства, стан будівництва житлових комплексів, а також вжиті заходи для залучення фінансування для продовження робіт.

Окрім цього, йтиметься про проблематику та можливі шляхи вирішення щодо прокладання інженерних мереж до об’єктів будівництва житлових комплексів і стану підключення побудованих житлових комплексів до міських інженерних мереж.

Контактна інформація:

[email protected]

[email protected]

Тел. 044-202-74-96.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]