Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

29 квітня відбудеться обговорення проєкту Антикорупційної програми в діяльності міської адміністрації з представниками громадськості

(подію завершено)

29
квітня понеділок
час проведення 11:00

29 квітня об 11:00 відбудеться обговорення пропозицій та зауважень до проєкту Антикорупційної програми в діяльності міської адміністрації на 2024–2026 роки.

Обговорення пройде в режимі онлайн-конференції на інтернет-платформі Google Meet за участю голови робочої групи з оцінювання корупційних ризиків – директора Департаменту з питань запобігання та виявлення корупції Олега Тимошенка.

Для участі в заході необхідно надіслати листа на електронну пошту [email protected] з темою: «Обговорення проєкту Антикорупційної програми в діяльності міської адміністрації з представниками громадськості». У листі треба зазначити назву організації, прізвище та ім’я представників, контактні дані, а також направити свої пропозиції й зауваження до проєкту Антикорупційної програми.

Зареєстровані учасники отримають на електронну пошту посилання за 30 хвилин до початку заходу.

Контактна особа щодо організації заходу: 044-366-52-33, Тетяна Смолянюк.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]