Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

30 березня відбудеться нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу виконавців на духових та ударних інструментах пам’яті Миколи Тимохи

(подію завершено)

30
березня субота
час проведення 12:00
вул. Хрещатик, 36

У суботу, 30 березня, о 12:00 відбудеться нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу виконавців на духових та ударних інструментах пам’яті Миколи Тимохи.

Захід уперше проводиться у форматі казки «Подорож до музичного королівства». Гості перевтіляться на персонажів, а завершиться мистецька подія гала-концертом та урочистою церемонією нагородження переможців конкурсу.

Уперше до заходу долучився відомий актор А. Суханов, а режисером став директор КДМШ № 1 ім. Я. Степового С. Баклан. Головні герої – Казкар, Мудрець, королівська родина Бравіссімо: король, королева та їхня донька – принцеса Гармонія. У ролі королеви виступить Діана Попова – директор Департаменту культури КМДА.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, Колонна зала КМДА, 2-й поверх.

Контактна особа для ЗМІ: Світлана Зінченко, прес-секретар Департаменту культури, тел.: 095-422-92-75.

Довідково.

Захід було започатковано у 2013 році під назвою «Перший відкритий міський конкурс пам’яті Миколи Тимохи». Тоді мистецький рівень учасників виявився настільки високим, що конкурс одразу набув широкого суспільного резонансу і наступного року вже здобув статус Всеукраїнського.

Конкурс вже втретє проводиться за ініціативи Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів та Департаменту культури Київської міської державної адміністрації.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]