Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

3 квітня в Києві відкриється виставка до великодніх свят

(подію завершено)

03
квітня середа
час проведення 17:00 — 19:00

3 квітня о 17:00 відкриється виставка до великодніх свят. Музей історії міста Києва представить проєкт «Анастазис. Світло Воскресіння», що продемонструє витоки та становлення найважливішого християнського свята.

Наголошуємо, захід відбудеться з урахуванням вимог безпеки. Найближче укриття – станція метро «Театральна».

Експозиція виставки охоплюватиме різні історичні періоди та грані святкування Великодня – і духовні, і світські. Різноманіття експонатів дасть змогу відвідувачам побачити і неповторність української традиції, і культуру святкування Великодня в інших країнах.

Зокрема, можна буде побачити керамічні полив’яні яйця часів Київської Русі, Царські врата ХVIII століття, унікальний рецепт паски 1863 року, давній святковий одяг українців, великодні листівки, колекцію писанок із відтвореними орнаментами всіх регіонів України та навіть яйце африканських християн XIX століття.

Окремо на виставці будуть представлені європейський великодній декор та діаспорні писанки.

Місце проведення: вул. Богдана Хмельницького, 7, Музейно-виставковий центр Музею історії міста Києва.

Презентація проєкту за запрошеннями. Акредитація представників медіа – за тел.: 066-377-29-88, Оксана Красілова.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]