Версія для людей із вадами зору

3 вересня відбудеться Київський Форум рівних прав і можливостей «Сила у рівності!»

(подію завершено)

03
вересня четвер
час проведення 10:00

3 вересня о 10:00 розпочнеться Київський Форум рівних прав і можливостей «Сила у рівності!».

Київський Форум рівних прав і можливостей сформує порядок денний для столиці, що взяла зобов’язання використовувати існуючі повноваження і партнерства для досягнення більшої рівності своїх громадян. Мери європейських столиць, міжнародні представництва та організації презентують політики і практики досягнення рівності, обговорять нові виклики, пов’язані із пандемією COVID-19.

Відбудуться такі дискусійні платформи:

  1. Рівні права і можливості – чому це так важливо у житті країн і місцевих громад?
  2. Ефективні практики протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству.
  3. Гендерні наслідки COVID-19 та можливості їх подолання у місцевих громадах.
  4. Жінки в туризмі: нові виклики та можливості.

 Реєстрація учасників та гостей розпочнеться о 9:00.

Місце проведення: Арт-холл «D-12», вулиця Десятинна, 12.

Акредитація ЗМІ телефоном: 063-358-53-54 (Олександр).

Також можна акредитуватися надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: uizdpi@gmail.com (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Онлайн-трансляцію заходу можна буде переглянути сайті або на Facebook-сторінці форуму.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, кількість місць для представників ЗМІ на заході обмежена. Акредитація відбувається до 12:00 2 вересня. Підтвердження акредитації буде надіслано на електронну пошту, вказану у листі.

Довідково.

Впровадження принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків є однією з важливих умов європейської інтеграції України, виконання міжнародних зобов’язань, зокрема Цілей Сталого Розвитку до 2030 року. Органи місцевого самоврядування прагнуть максимально ефективно використовувати доступні їм інструменти досягнення рівності серед громадян. Для багатьох міст спільною платформою дій стала Європейська Хартія рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua