Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

4 листопада на Майдані Незалежності висадять першу цибулину зі 100 тисяч тюльпанів для українсько-голандського фестивалю, який відбудеться у травні

(подію завершено)

04
листопада четвер
час проведення 11:00

4 листопада об 11:00 на Майдані Незалежності висадять першу цибулину зі 100 тисяч тюльпанів для українсько-голандського фестивалю тюльпанів, який відбудеться у травні.

У заході візьме участь Почесний Консул України в Амстердамі Еміель де Севрен Жаке, представники Посольства Нідерландів в Україні, представники «Київзеленбуду» та інші.

100 тисяч тюльпанів надав Почесний Консул України в Амстердамі Еміель де Севрен Жаке. Вони є даниною Героям Небесної Сотні – символічну тисячу тюльпанів висадять на Майдані Незалежності для кожного із загиблих героїв.

У період цвітіння тюльпанів у квітні-травні 2022 року відбудеться низка двосторонніх ініціатив щодо зміцнення культурних, економічних та соціальних відносин.

Місце проведення: Майдан Незалежності, біля фонтану перед будівлею Київської консерваторії.

Акредитація представників ЗМІ за електронною адресою: [email protected]

У листі необхідно вказати назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані. У темі листа – зазначити назву події.

Контактна особа на місці: 096-534-34-94 (Лілія Борисюк).

Прохання до представників ЗМІ – дотримуватися маскового режиму та тримати дистанцію у 1,5 метри із колегами та учасниками заходу.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]