Версія для людей із вадами зору

4 вересня в Мистецькому арсеналі відбудеться модний показ українського бренду Overall під назвою «Вдягни українське мистецтво»

(подію завершено)

04
вересня субота
час проведення 15:30

Цієї суботи, 4 вересня, о 15:30 в Мистецькому арсеналі відбудеться модний показ українського бренду Overall під назвою «Вдягни українське мистецтво» у рамках 49-го сезону Українського тижня моди.

Улітку бренд OVERALL за підтримки Українського культурного фонду провів конкурс для українських митців у всьому світі та разом із компетентним журі фахівців визначив 12 переможців.

Із 282 заявок обрано найяскравіших художників, що працюють у різних стилях. Із кожним переможцем бренд підписав договір, згідно з яким його роботи буде використано як принти для нової колекції. Усі автори також, згідно з договором, отримуватимуть роялті від продажу речей, що є «полотнами» для їх робіт. Принтами колекції стануть роботи Олександра Барболіна, Євгенія Лісняка, Леся Панчишина, Ніни Мурашкіної, Франсуази Оз та Богдана Перевертуна, Kinder Album, Dima Fatum, Гриці Ерде, Ave, Анни Кострицької, Аліни Луговської та Інни Харчук.

Бренд, створений Анастасією Братковою, покликаний надихати на експеримент та водночас втілює ідею сталого споживання – одягу, мистецтва та культури.

Слоган проєкту: «Вдягайте українське мистецтво та підкорюйте світ».

Спеціально для показу паризький хіп-хоп гурту doP представив свій трек «Close Up». На своїх виступах колектив з’являється у костюмах Overall із колаборації бренду та Володимира WaOne Манджоса.

Учасники:

  • Яна Барінова – директорка Департаменту культури КМДА;
  • Анастасія Браткова – засновниця українського бренду Overall;
  • Ірина Данилевська – голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week;
  • Ігор Абрамович – арт-дилер;
  • Єгор Гордєєв – продюсер шоу «Твій день» на 1+1;
  • Севгіль Мусаєва – головна редакторка видання «Українська правда»;
  • Анна Авєтова – кураторка та засновниця агенції Tuasho;
  • Іванна Слабошпицька – головна редакторка журнала «VIVA!».

Детальніше – за посиланням: https://overall.kiev.ua

Місце проведення: вулиця Лаврська, 10-12, Мистецький арсенал.

Акредитація представників ЗМІ за телефоном: (067) 324 16 19 або поштою: overall.assistant@gmail.com чи за посиланням: https://cutt.ly/CWkebA7.

Прохання до представників ЗМІ – дотримуватися маскового режиму та тримати дистанцію у 1,5 метри із колегами та учасниками заходу.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua