Версія для людей із вадами зору

5 та 6 жовтня у Київському театрі відбудеться прем’єра вистави «Голодомор» від театрального колективу із Тегерану

(подію завершено)

05
жовтня вівторок
06
жовтня середа
час проведення 19:00

5 та 6 жовтня о 19:00 на сцені Київського академічного театру на Печерську театральний колектив «Сегане» (м. Тегеран, Ісламська Республіка Іран) вперше в Україні представить виставу «Голодомор» за п’єсою іранського драматурга Алі Сафарі.

«Голодомор» – це перша спроба винести на театральну сцену Азії тему геноциду українського народу 1932-1933 років. Прем’єра вистави відбулася в лютому на сцені театру Neauphle-le-Chateau в Тегерані. Режисерка – Раха Хаджизейнал. Вистава викликала жвавий інтерес серед іранської театральної спільноти. Посол України в Ісламській Республіці Іран Сергій Бурдиляк відвідав прем’єру в Тегерані і запросив трупу «Сегане» для показу вистави в Києві.

Вистава «Голодомор» є заключною частиною трилогії, створеної Сафарі та Хаджизейнал про Другу світову війну. Попередні дві – вистави «Жіночий Аушвіц» та «Берлін 10:10».

Детальніше про виставу – за посиланням:

https://iran.mfa.gov.ua/news/vistava-golodomor.

Трейлер вистави: https://youtu.be/I_7DFxpsD5o

Місце проведення: вул. Немировича-Данченка, 5, Київський академічний театр на Печерську.

Акредитація представників ЗМІ за посиланнями:

5 жовтня – https://forms.gle/AYVmKVTARQ8STKor5;

6 жовтня – https://forms.gle/w1c9AhNSbNsBUguU8.

Контактна особа: Ксенія Реутова, 093-366-32-12.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua