Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

5 вересня у Центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка відбудеться відкриття першої в Україні Бібліотеки настільних ігор

(подію завершено)

05
вересня вівторок
час проведення 14:00 — 15:00

5 вересня, у вівторок, о 14:00, у Центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва відбудеться відкриття першої в Україні Бібліотеки настільних ігор.

Під час заходу відбудеться презентація пілотного проєкту Бібліотеки настільних ігор, який згодом розширять й на інші бібліотечні простори міста.

Програма також включає підписання Меморандуму між Спілкою видавництв настільних ігор та Центральною бібліотекою ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва, передачу колекції ігор у фонд Бібліотеки, а також проведення діалогу про нові можливості перспективи розвитку культури настільних ігор та її масштабування у закладах культури столиці.

У відкритті візьмуть участь представники Міністерства культури та інформаційної політики України, Київської міської державної адміністрації, видавці настільних ігор та книжок, керівники закладів культури міста Києва.

Ігровий фонд Бібліотеки налічуватиме понад 125 ігор – від найпростіших до складних економічних стратегій.

Акредитація: https://forms.gle/biGyru9Brhtp5B9L9

Місце проведення: Центральна бібліотека ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва (проспект Берестейський, 25-А).

Контактна особа на місці: Олександра Панченко, 044-236-21-19.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]